Teemu Pukki Soome kasuks väravat löömas.Foto: AFP/Scanpix
11. september 2018, 23:38

NII SEE JUHTUS | Eesti sai Rahvuste liigas taas kaotuse ja jätkab nulli peal (6)

Teisipäeva põhisündmuses kaotas Eesti jalgpallikoondis Rahvuste liigas Soomele 0:1. Et nädalavahetusel alistus Eesti 0:1 ka Kreekale, oleme kahe vooru järel nulli peal, Soome jätkab aga täiseduga.

Rahvuste liiga C-liiga 2. grupi tabeliseis:

23:44

23:36

KÕIK! Mäng läbi ja Eesti lahkub väljakult taas kaotusega.

23:34

Anieri üle puusa löök blokeeritakse.

23:33

Neli lisaminutit antakse ja need hakkasid nüüd tiksuma.

23:31

87. minut. Väljakule tuleb Ats Purje, puhkama siirdub Zenjov. Aega on vähe...

23:25

83. minut. Sergei Zenjov saab kollase kaardi.

23:20

77. minut ja Eesti vahetab. Siim Luts pingile, Henri Anier sisse. Poolkaitses tuleb Artjom Dmitrjevi asemele Ilja Antonov.

23:16

Ohtlik rikošett Eesti värava all. Soomlaste teine värav on õhus.

23:15

Aga Karol Mets saab protesteerimise eest kollase kaardi ja järgmises mängus ta kaasa teha ei saa. See peetakse 12. oktoobril taas Soome vastu, aga sedapuhku Tallinnas.

23:13

70. minut. Pukki unustatakse täiesti ära, aga asi piirdub nurgalöögiga.

23:05

62. minut. Vassiljevi löök blokeeritakse, aga mänguvahend põrkab Dmitrjevile, kes virutab 30 meetrilt täiega peale. Mööda, aga vähemalt ründame.

23:03

60. minut. Aksalu lööb kõrge hüppega palli karistusalast minema, aga põrkab soomlasega kokku ja saab kergelt viga. Kõik siiski korras.

22:57

54. minut. Soome tuleb kiiresti palliga üle ja Aksalu tuleb väga ohtlikult vastu ja lööb pallist mööda! Siiski seis veel püsib.

22:51

Algas teine poolaeg, kumbki võistkond vahetusi pole teinud.

22:39

Esimese poolaja statistika:

22:34

Eesti abitreener Andres Oper ETV-le: "Väravaolukorras magasime maha soomlaste liikumise meie kaitse selja taha. Peame videost järgi vaatama, mis täpselt juhtus. Aga midagi pole teha, oleme 0:1 taga. Aga meil on ka endal olnud päris palju võimalusi. Me ei saa lihtsalt väravale pihta!"

22:32

Esimene poolaeg läbi. 0:1.

22:28

Eestile kohe väga magus kontrarünnak otsa, aga Vassiljev lööb napilt üle!

22:28

Jälle Soomele hea rünnak. Aksalu suudab äärelt tõusnud Jukka Raitala löögi tõrjuda.

22:26

40. minut ja jälle Eesti värava alla ohtlik olukord. Robin Lod pääseb 14 meetri pealt üsna vabalt löögile. Õnneks läheb postist pisut mööda.