Kohtunik Carlos Ramos vestleb Serena Williamsiga. (AFP/Scanpix)

USA lahtistel tennisemeistrivõistlustel Serena Williamsi käitumisest tekkinud skandaal ei näita rahunemise märke, vaid vastupidi, ähvardab paisuda. Kohtunike ringkond pole rahul.

Ajalehe The Times teatel arutavad tennisekohtunikud võimalust boikoteerida edasisi Williamsi osalusel peetavaid mänge, kuniks too pole oma käitumise eest vabandanud. Williams sõimas laupäevases finaalis pukikohtunikku Carlos Ramost valetajaks ja vargaks.

Anonüümse allika teatel pole kohtunikud rahul asjaoluga, et võistlusi korraldanud USA tenniseassotsiatsioon asus Williamsi poolele. Kohtunike sõnul visati Ramos hundikarja hammaste vahele lihtsalt selle eest, et ta oma tööd tegi.

Tipptasemel tennisekohtunike standardne päevatasu on 500 dollarit. Üks kolleeg märkis, et see raha ei tasu ära ažiotaaži, mille keskele Ramos sattunud on.

Jaga artiklit

7 kommentaari

J
Jüri  /   10:37, 12. sept 2018
See juhendamise keelamise reegel on veel paljudel spordialadel - kergejõustikus ja korvpallis olen peale tennise ise seda näinud pidevalt. Ja kuskil mujal pole ükski kohtunik mingitest viibetest probleemi tõstnud. Seega see kohtunik lihtsalt mingi kompleksidega vend - siililegi selge, et üldlevinud ja ainult (?) selle kohtuniku meelest probleemi hakata lahendama US Openi finaalis???
Rassism ja ahistamine mingid tobedad populaarsed märksõnad, praegu probleem ikkagi selles, et
1. tennise reeglites pole täpselt kirjeldatud mis käib juhendamise alla (50 meetri kauguselt kätega žestikuleerimine minu meelest küll juhendamine pole) ja
2. kõik kohtunikud vähemalt ühel turniiril peaksid kõigi mängijate/treenerite suhtes käituma ühtemoodi.
L.O.L.L. KOHTUNIK RIKKUS US OPEN'i NAISTE FINAALI.
G
Gg  /   19:43, 11. sept 2018

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis