Jalgpall

Taksojuhi lõualuu puruks löönud Taani vutistaar vabandas toimunu pärast 

Toimetas Ats Kuldkepp, 11. september 2018 20:09
Nicklas Bendtner tänasel pressikonverentsil.Foto: AP/Scanpix
Ööl vastu pühapäeva taksojuhiga sõnelusse sattunud ja sohvri lõualuu murdnud Trondheimi Rosenborgi taanlasest ründaja Nicklas Bendtner esines täna pressikonverentsil vabandusega.

"Olin pühapäeva öösel osaline ühes väga ebameeldivas situatsioonis. Loomulikult on mul väga kahju selle üle, mis juhtus. Aga ma ei ole vägivaldne inimene. Kaitsen neid, keda armastan," vahendas uudisteagentuur AP endise Taani jalgpallikoondislase sõnu. Intsident toimus Taani pealinnas Kopenhaagenis.

Bendtneri modellist tüdruksõber Philine Roepstorff avaldas Instagramis oma versiooni, mis saatusliku taksosõidu ajal juhtus. Tema sõnul sõitis taksojuht sihtpunkti oluliselt pikemat marsruuti pidi. Pärast seda, kui tagaistmel olnud paar sohvriga pahandama hakkas, viskas taksojuht Roepstorffi pudeliga.

Palluri tüdruksõber kinnitas, et Bendtner tõepoolest äigas taksojuhile käega, aga tegu oli puhtalt enesekaitsega. Bendtneri advokaat rääkis Taani meediale, et tema klient pole milleski süüdi. Kõnealuse taksofirma esindajad on aga politseile esindanud videopildi, kus olevat toimunu selgelt näha.

30aastane Bendtner veetis karjääri parimad aastad Londoni Arsenalis, aga viimasel ajal on ta pallinud hoopis sellistes klubides nagu Wolfsburg ja Nottingham Forest ning alates 2017. aastast mängib ta Norras Trondheimi Rosenborgis.

Samal teemal

28.09.2018
Taksojuhti elektrišokirelvaga ähvardanud mees saadeti vangi 
09.09.2018
KUNINGALE KOHATU! Lord Bendtnerit süüdistatakse taksojuhi peksmises