Hugo Lloris kohtusse saabumas. (Reuters/Scanpix)

Prantsusmaa koondise ja Inglismaa kõrgliigaklubi Tottenhami kapten, puurivaht Hugo Lloris sai täna Westminsteri kohtus teada karistuse joobes juhtimise eest.

Mees tabati purjuspäi autoroolist 24. augusti varahommikul politsei rutiinse kontrolli käigus. Juulis Prantsusmaa esindusega maailmameistriks kroonitud Lloris sõitis oma 130 000 eurot maksnud Porschega ebakindlalt ning ei lasknud ka punasel fooritulel end peatada. 

Lloris' sai kohtus 50 000 naela (üle 56 000 euro) trahvi ning ta peab järgmised 20 kuud hakkama saama autojuhilubadeta. 

Saatuslikul õhtul käis Lloris koondisekaaslaste Laurent Koscielny ja Olivier Giroud'ga vahemererestorani nautimas. Kuna tellitud takso ei ilmunud, läks Lloris söömaajale oma masinaga. Restoranis ootasid neid ees külalislahked töötajad ning külastajad, kes hakkasid kuulsatele jalgpalluritele hulga jooke tellima. Üks asi viis teiseni ning nii sõitiski Lloris umbes kell kaks öösel restoranist purjus peaga koju.

Lloris on Prantsusmaa koondist esindanud 104 korda, ta on kolmel korral valitud Prantsusmaa kõrgliiga parimaks puurivahiks. Ta on tulnud maailmameistriks ning Prantsusmaa karikavõitjaks.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis