Miazga (paremal) vs. Lainez.Foto: AFP/Scanpix
12. september 2018, 14:06

VIDEO | KAS NII ON ILUS? Ameeriklane mõnitas vutiplatsil mehhiklase väikest kasvu (5)

Eile kohtusid Nashville's toimunud maavõistluses USA ja Mehhiko jalgpallikoondised. Võõrustajate 1:0 võiduga lõppenud heitluses pakkus suurt kõneainet USA keskkaitsja Matt Miazga vastasseis külaliste ääremängija Diego Lainezega.

Olukord läks kuumaks 65. minutil, kui mehhiklase tehtud viga viis mehed karvupidi kokku. Londoni Chelseast Prantsusmaa klubis Nantes' laenul viibiv Miazga hakkas seepeale kehakeele abil Laineze lühikesele kasvule viitama.

See omakorda ärritas mehhiklasi ning varsti oligi platsil paras segasummasuvila, kus mõlema tiimi mängijad kambas koos.

Pärast kohtumist sõnas 167 cm pikk Lainez, et sellised asjad on jalgpallis tavalised.

"Väike tüli ei tähenda midagi, see on täiesti normaalne," lausus ta.

193 cm pikkune Miazga nõustus temaga, kuid leidis siiski, et vahejuhtum ajas vastased verest välja - ameeriklaste võiduvärava lõi Tyler Adams 71. minutil. Vaid neli minutit varem teenis mehhiklane Angel Zardivar punase kaardi.

"Me lõime nad rivist välja, nad said kohe punase kaardi ja te nägite mis juhtus," rääkis Miazga. "Võtsime mängu üle kontrolli ja võitsime."