Marjan ŠvedFoto: Youtube
12. september 2018, 21:44

VIDEO | Kas järgmine superstaar? Noor ukrainlane skooris esmalt Ronaldo ja siis Messi stiilis! (4)

Ukrainal on riigi idaosas küll keerulised ajad, kuid läänepool lähevad asjad paremini ning Lvivist on sirgunud mängija, kes aitas viimastel päevadel tuua U21 koondisele kaks tähtsat võitu.

7. septembril peetud EM-valikmängus Lätiga mängis Marjan Šved karistusalas Cristiano Ronaldo kombel üle pool vastasmeeskonda ja lõpetas 28. minutil rünnaku seisuks 2:0. Ukraina võitis lõpuks 3:2.

Eile õhtul võõrustati Andorrat ning käis juba 87. minut, ent tabloo näitas endiselt 0:0. Siis võttis Šved kätte ja virutas oma 25 meetrilt vasaku jalaga lionelmessiliku pommi vastase värava ristnurka. Tõeline mammu! Ukraina jagab 8 mängust kogutud 14 punktiga omas grupis Šotimaaga teist kohta.