Robert Rooba. Foto: Facebook @roobarobert
Jäähoki
14. september 2018, 22:10

Rooba viskas kohe avamängus värava, kuid enda lollus maksis JYPile võidu

Robert Rooba alustas Soomes uut jäähokihooaega individuaalses plaanis oivaliselt, visates Jyväskylä JYPi eest kohe avamängus värava. Meeskondlikult tuli IFK Helsingilt vastu võtta aga valus 3:4 kaotus.

JYP läks kohtumist juhtima juba neljandal minutil, kui täpne oli David Tomasek. Kuigi vahepeal suutsid külalised viigistada, taastas JYPi eduseisu just Rooba, kes jõudis arvulises enamuses sihile avaperioodi lõpus.

Teise perioodi lõpuks juhtis Rooba meeskond juba 3:1, kuid paraku sellest ei piisanud ning viimase nelja minutiga lasti IFK'l mänguseis viigistada. Seejärel läks kohtumine lisaajale, kus JYP eriti valusalt näppu lõikas.

Nimelt ei õnnestunud neil korralikult enda viisikuid vahetada, mistõttu jäid nad arvulisse vähemusse. IFK kasutas nende õnnetuseks ülekaalu kohe oivaliselt ära, kohtumise võiduvärava viskas Joonas Rask.

Kaua ei saa JYPi mehed kaotusele aga mõelda, sest juba homme minnakse vastamisi Tampere Ilvestega.