Jalgpall

Dante Leverock on Transile väga tänulik, et saab tegelda ainult jalgpalliga

Kauge külaline Bermudalt: kui oled ise hea inimene, saad Narva rahvaga hästi läbi (1)

Kaarel Täll, 15. september 2018, 00:01
ÕNNELIK: Euroopa mastaabis ei pruugi Narva Fama staadion eriti glamuurset muljet jätta, kuid Bermuda koondislase Dante Leverocki jaoks on seal mängimine tõeline unistuste täitumine. Foto: Kaarel Täll

„Olin lund ja jahedust varemgi näinud ja tundnud, aga siinne talv oli brutaalne!“ meenutab Bermuda jalgpallur Dante Leverock aasta algust, kui ta esimest korda kodust 7000 kilomeetri kaugusele Narva saabus. 

Paar nädalat hiljem allkirjastas ta lepingu ning sidus end hooaja lõpuni Transi meeskonnaga. Tagantjärele targana võib Dante öelda, et tehtud sai üks elu parematest otsustest, sest just Narvas täitusid mitmed lapsepõlveunistused.

26aastast Leverocki saadab värvikas karjäär. Bermuda klubides üles kasvanud ründaja kolis 2012. aastal Inglismaale ülikooli, kus tugevuselt kaheksanda liiga klubides keskkaitsjaks sirgus. Seejärel viis teekond USAsse, hiljem tagasi Inglismaale ja mullu mängis Dante kodumaal Robin Hoodi nime kandvas meeskonnas. Aasta tagasi töötas ta koolisüsteemis ning jalgpallurina palka ei teeninud. Kuni saabus talendiprogrammi treening Floridas, mille toel jõudis atleetlik kaitsja jaanuarikuisesse Narva.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20. september 2018, 20:31
NARVA PIIRIELU: suitsuäri kiratseb, Venemaale juust, Eestisse suhkur

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee