Zakaria Beglarišvili viis Flora 1:0 juhtima, kuid võiduks sellest ei piisanud.Foto: Martin Ahven
15. september 2018, 17:58

Narva Trans kärpis Flora tiitlilootust

Nõmme Kalju võib rõõmust käsi hõõruda, sest nende peamine tiitlirivaal FC Flora kaotas 27. voorus tehtud 2:2 viigiga Narva Transi vastu väärtuslikke punkte.

Flora resultatiivseim mees, poolkaitsja Zakaria Beglarišvili viis küll kodumeeskonna 28. minutil täpse lähilöögiga 1:0 juhtima, ent pool tundi hiljem leidis Flora end 1:2 kaotusseisus.

Transi kasuks skoorisid Viktor Plotnikov (51. minutil kauglöögist) ja Dmitri Barkov (58. minutil ilusa rünnaku lõpetuseks mõnelt meeltrilt). Aga Trans ei jõudnud eduseisu kaks minutitki nautida, sest 60. minutil unustati Erik Sorga karistusalas valveta, noor väravakütt nii lähedalt ei vääratanud.

Flora tiitlivõimalused said tolle viigiga hoobi, sest Kalju alistas eile 1:0 Tartu Tammeka ehk nihkus kahe punkti võrra kaugemale. Tiitlikaitsja jääb Kaljust maha seitsme punktiga, kuid neil on varuks mäng Pärnu Vaprusega.

Kolm tundi varem lõppenud mängus sai Paide linnameeskond Tallinnas kohalikul Kalevi vastu tähtsa 2:1 võidu. Paide päästjaks kerkis paari päeva eest värvatud Sloveenia ründaja Dejan Djermanovic, kelle 69. ja 74. minuti väravad pöörasid 0:1 kaotusseisu võiduks. Kalevi eest skooris Kameurni vasakkaitsja Steve Kingue (64. min).

Kalev lõpetas kohtumise kümnekesi, sest 75. minutil teenis keskkaitsja Marco Lukka teise kollase ehk punase kaardi.