Pärnu VaprusFoto: Robin Roots
15. september 2018, 20:57

Grusiin ja Ronaldo kindlustasid Pärnu Vaprusele üliolulise võidu (2)

Pärnu Vaprus alistas meistriliiga 27. voorus koduväljakul tulemusega 3:1 FC Kuressaare meeskonna.

Seejuures viis Rasmus Saar juba 15. minutil külalised juhtima, ent vaheajale mindi 1:1 viigiseisul, sest Pärnu grusiin Gegi Kekua vajutas 45+2. minutil palli otse karistuslöögist Kure võrku.

Sama mees saatis 61. minutil trahvikastijoonelt ka teise iluduse saarlaste väravasse. Lõppseisu vormistas 87. minutil Ronaldo Tiismaa, kes realiseeris Rauno Tutki hea kaitseliini taha söödu.

Võit on Vaprusele väljalangemisheitlust silmas pidades elulise tähtusega. Viimaselt kohalt kõrgemale see neid veel ei tõstnud, ent Kuressaarest jäädakse enne viimast ringi maha kõigest punktiga.

Muide, Kuressaare on nüüd kaotanud üheksa liigamängu järjest. Eelmises voorus Narva Transiga viigistanud Pärnu meeskonna hooaja ainsad kaks võitu on tulnud just Kure vastu.

Tabeliseis:

Kümnes meeskond langeb hooaja lõpus otse esiliigasse, üheksanda koha sats mängib esiliiga paremuselt teise iseseisva klubiga üleminekumänge.