Klavan (number 15) aktsioonis. Foto: Fabio Murru/AP
16. september 2018, 23:26

NII SEE JUHTUS | Cagliari sai Milani vastu punkti kätte, kergejõustikus purustati maailmarekordeid (1)

Selle nädala viimane pühapäev pakub meile nii mõndagi. Alustuseks sõuab kahepaat Kaur Kuslap - Tõnu Endrekson MMi B-finaalis (kell 10.54). Lisaks lõppeb Türgi ralli, vormelid kihutavad Singapuris (15.10), kossukoondis madistab Belgradis Serbiaga (21.15) ja Ragnar Klavani koduklubi kohtub AC Milaniga (21.30). Need ja muud tähtsad ning põnevad jutud meie otseblogis. Naudime koos!
23:26
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame siit ka tänaseks joone alla. Korvpallisõpradele tasub kindlasti veel ära mainida, et esimesed muljed otse Serbiast on õige pea saabumas!

23:24

Ja 1:1 viigiga matš lõppeski!

23:18

Nelja lisaminuti jagu jäänud veel Cagliaril vastu pidada! Milan on tekitanud ohtlike olukordi, kuid jätkuvalt on seis 1:1.

22:54

Teine poolaeg on kindlalt Milani käes olnud. Pigem jõuavad nemad väravani kui Cagliari...

22:49

Higuaini tabamus:

22:44

Milan saab oma tahtmise! Kuulus Higuain toob 56 minutil tabloole viigi!

22:39

Milan on teist poolaega aktiivsemalt alustanud, Cagliaril tuleb oma head kaitsemängu jätkata.

22:22
STATISTIKA

Avapoolaja numbrid:

22:18

Korras! Cagliari võidab avapoolaja 1:0!

22:11

Avapoolaja lõpus on Milan ka veidi rohkem mängu saanud, kuid midagi üleliia ohtliku pole tekkinud. Klavan on samuti kindel olnud!

21:55

Siin Cagliari värav kaa:

21:50

Esimesed 16 minutit on selgelt olnud Cagliari kontrolli all. Korra on veel pall ka posti löödud!

21:38

Cagliari pääseb juba neljandal minutil Milani vastu juhtima. Vägev!