17. september 2018, 09:54

VIDEO | Ebaõnn: Jääger vastas põhikoosseisu pääsemisele omaväravaga (2)

Eesti jalgpallikoondislane Enar Jääger edutati sel aastal esimest korda Norra klubi Oslo Valerenga põhikoosseisu, kuid mängumeest tabas ebaõnn, sest ta suunas teise poolaja alguses palli oma väravasse.

Jäägeri värav jättis koduväljakul mänginud Valerenga 50. minutil 1:2 kaotusseisu kohtumises liidri Trondheimi Rosenborgiga (vt videost). Eestlane vahetati mõni minut hiljem välja, Oslo klubi suutis viigistada, ent viimasel minutil skooris uuesti Rosenborg, kes võttis 3:2 võidu.

Taijo Teniste (90 min) ja Bergeni Brann alistasid võõrsil Haugesundi 3:1, Joonas Tamm (sekkus 80. minutil) ja Sarpsborg kaotasid Oddile 1:2.

22 vooru järel on Rosenborgil 49, 2. kohal asuval Brannil 47, Valerengal (6. koht) 33, Sarpsborgil (7. koht) 32 punkti.