Narva Trans - Tartu Tammeka (arhiiv).Foto: Aldo Luud
18. september 2018, 22:26

Trans astus 90+4. minuti võiduväravaga suure sammu rahapataka suunas

Tartu Tammeka jalgpallimeeskonna unistus eurosarjast purunes ilmselt teisipäeva õhtul Narvas, sest 28. voorus alistuti kohalikule Transile 1:2.

Kaotus on seda valusam, et Transi võiduvärava lõi ründaja Eduard Golovljov alles 90+4 .minutil. Ülejäänud tabamused sündisid avapoolaja lõpus penaltipunktilt. 40. minutil realiseeris 11 meetri karistuslöögi Narva mees Viktor Plotnikov, kuid juba kaks minutit hiljem sai Tauno Tekko sama koha pealt viigistada.

4. minutil tabas Transi ründaja Dmitri Barkov ka Tartu värava latti.

Võit kasvatas Transi edu Paide (kel 28. vooru matš veel pidamata) ees kümnele ja Tartu ees 11 silmale. Teisisõnu, narvalased kindlustasid oluliselt oma neljandat tabelikohta, mis suure tõenäosusega tagab järgmiseks suveks koha Euroopa liiga 1. eelringis ja vähemalt 240 000 eurot.