Ragnar Klavan. Foto: Alberto-Orru/Cagliari Calcio Facebook
22. september 2018, 23:43

NII SEE JUHTUS | Sport 22.09: Cagliarile kaotus, Tartu korvpallimeeskond tegi kõva avalduse

Laupäevane spordipäev tõotab tulla kirev ja sündmusterohke! Nagu ikka, mängitakse jalgpalli üle kogu Euroopa. Lisaks koduliiga matšidele pannakse pall mängu Itaalias, kus Ragnar Klavani koduklubi Cagliari külastab kell 16 Parmat. Korvpallisõpradel tasub aga kõrvad kikki ajada, sest lisaks kontrollmatšidele Maarjamaa pinnal algab Saksamaa esiliiga hooaeg. Täna jooksevad platsile ka Baunach Young Pikes´i ridadesse kuuluvad Kristian Kullamäe ja Henri Drell (matš Hamburgiga algab kell 20.30). Õhtuleht hoiab kõigel tähtsal silma peal. Püsige meiega!
23:42

Õhtu lõpetame teatega Hispaaniast. Head ööd ja kohtume pühapäeva hommikul!

22:27

21:06

Valga-Valka Maks&Moorits alistas kontrollmängus Jekabpilsi 74:62.

17:55

Mäng läbi! Klavan peab Itaalia-karjääri jooksul esimest korda kaotusekibedust tundma.

17:45

Viimaseks kümneks minutiks on Cagliari juba nii palju mängijad ette viinud, et Parma saab isegi kaks-ühe vastu kontrarünnakuid. Kolmas värav on õhus, aga väravavaht Cragno päästab.

17:39

77. minutil oli Cagliari poolelt Marco Saul suurepärane võimalus, aga edev kannalöök läks meetri jagu mööda. Parma ikka 2:0 ees.

17:23

Cagliari üritab meeleheitlikult kaotusseisu vähendada ja 60. minutil tehakse kaks vahetust korraga. Nicolo Barella ja Artur Ionita välja, Diego Farias ja Lucas Castro sisse.

17:08

Gervinho soolovärav ja Parma juhib 2:0. Viimase mehena mängis ta üle just Klavani.

17:07

Algas Parma - Cagliari teine poolaeg. Vahetusi kumbki meeskond teinud pole.

16:51

Avapoolaeg läbi, Parma ees 1:0.

16:46

Esimesele poolajale määratakse koguni neli üleminutit.

16:42

Avapoolaja teisel poolel on mõlemal meeskonnal olnud häid šansse. Cagliari valdab rohkem palli (praegu koguni 72% vs 28!), aga Parma oleks võinud kontrarünnakutest eduseisu veelgi suurendada.

16:23

Värava põhjustas Cagliari parempoolse keskkaitsja Romagna ja väravavahi Cragno puudulik koostöö.

16:21

Uskumatu värav Parmalt, puhas Cagliari kaitse viga! Parma juhib 1:0.

16:18

Parma kuulsaim mängija Gervinho purjetab 17. minutil Cagliari kaitsest läbi, aga madal löök läheb poole meetri jagu mööda.