Klavan kaotas Itaalias esimese mängu, vastaste staar koolitas eestlast (5)

Toimetas Ats Kuldkepp, 22. september 2018, 17:55
Parma teise värava olukord, kus Gervinho (vasakul) mängis Ragnar Klavani puhtalt üle. AP/Scanpix
Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari kaotas Itaalia kõrgliigas võõrsil Parmale 0:2. Tegemist on Klavani esimese kaotusega pärast Cagliarisse siirdumist.

Cagliari alustas uljalt ja valdas Parmast oluliselt enam palli, aga kodumeeskond sai ohtralt kiireid vasturünnakuid. 15. minutil suunas Roberto Inglese palli peaga Cagliari väravasse, aga Parma tipuründaja oli suluseisus.

Parma läks juhtima 20. minutil ja Inglese sai siiski tabamuse kirja. Värava põhjustas parempoolse keskkaitsja Filippo Romagna ja väravavahi Alessio Cragno puudulik koostöö.

47. minutil viis Parma kuulsaim mängija Gervinho võõrustajad 2:0 ette. Endine Londoni Arsenali ja AS Roma staar purjetas läbi neljast Cagliari pallurist ja lõi postipõrkest värava. Viimasena ei suutnud teda takistada Klavan.

Statistika:

Cagliari sai võidu ja kahe viigi kõrvale teise kaotuse. Viie punktiga langeti tabelis 13. kohale. Parma on kogunud kaks punkti enam ja sellega ollakse seitsmendal kohal.