Võimas Liverpool jätkab täiseduga, Manchester United jäi Fergusoni silme all hätta

Toimetas Ats Kuldkepp, 22. september 2018, 19:01
Mohamed Salah.Foto: AP/Scanpix
Inglismaa jalgpalli meistriliigas pole Liverpool veel kaotusekibedust tundma pidanud. Täna alistati koduväljakul Southampton 3:0.

Liverpool otsustas mängu saatuse juba esimese poolajaga. 10. minutil lõi Southamptoni kaitsja Wesley Hoedt omavärava, 21. minutil oli võõrustajate poolt täpne Joel Matip ja avapoolaja kolmandal üleminutil skooris Mohamed Salah.

Kolmapäeval Meistrite liigas Lyonile kaotanud Manchester City valas pettumuse välja Cardiff City peal, keda võideti võõrsil koguni 5:0. Esimesel poolajal said värava kirja Sergio Agüero, Bernardo Silva, Ilkay Gündogan, teisel poolajal tegi kahel korral skoori vahetusest sekkunud Riyad Mahrez.

Manchester Unitedi nigel hooaja algus jätkus Old Traffordil tehtud 1:1 viigiga Wolverhamptoni vastu. Kohtumist vaatas üle pika aja oma silmaga Sir Alex Ferguson, kes taastus insuldist.

Fred viis Unitedi 18. minutil ette, külaliste viigivärava lõi 52. minutil Joao Moutinho.

Liverpool on kuue mänguga kogunud 18 punkti, Manchester City on 16 punktiga teisel kohal. Londoni Chelsea'l on 15 silma, aga neil on homme võimalus Liverpooli kõrvale tõusta. Chelsea kohtub homme võõrsil West Hamiga. Manchester United on 10 punktiga viies.