Kullamäe ja Drell alustasid Saksamaal hooaega suure kaotusega (3)

Toimetas Ats Kuldkepp, 22. september 2018, 22:21
Kristian Kullamäe Eesti koondise särgis. Aldo Luud
Kristian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Baunach alustas Saksamaa korvpalli esiliigat (ProA) 66:109 kaotusega Hamburgile.

Võõrsil mänginud Baunach kaotas Hamburgile juba avaveerandi 15:32, poolajaks oli seis 26:63.

Kullamäe ja Drell kuulusid algviisikusse, aga statistika rõõmuhõiskeid esile ei kutsu. Kullamäe arvele jäi 22 minutiga 5 punkti (visked 5st 2), 2 korvisöötu ja 5 pallikaotust. Drell kogus 21 minuti jooksul 7 punkti (väljakult visked 5st 1, vabavisked 7st 4) ja 1 lauapalli. Baunachi resultatiivseim oli 13 punktiga Daniel Keppeler. Hamburgi kasuks tõi Andrew Barham 21 silma.

Baunachi kodulehel avaldatud mängu eelvaates hinnati tänast vastast kui suurimat favoriiti tõusmaks Saksamaa kõrgliigasse. Baunachil seevastu on kogu esiliiga kõige noorem koosseis, keskmiseks vanuseks arvutati vaid 18,8 aastat.

7. oktoober 2018, 22:27