Margus Hunt (nr 92)Foto: AFP/Scanpix
23. september 2018, 23:23

NII SEE JUHTUS | Sport 23.09: Kontaveit võitis, Hunt möllas NFLis tiitlikaitsja vastu (3)

Tervist, head spordisõbrad! Tänase päeva spordisündmus number 1 on kindlasti Anett Kontaveiti tenniselahing mulluse US Openi võitja Sloane Stephensiga, mis algab orienteeruvalt kell 16.00. Õhtulehe spordiblogi hoiab sellel ja kõigel muul põneval silma peal.
23:23
HEAD ÕHTUT!

Sellega tõmbame päevale joone alla, homsest juba uued uudised!

23:22
AMEERIKA JALGPALL
22:58
CURLING
(Teet Malsroos)
22:47

Kolm minutit lõpuni ning Philadelphia juhib Hundi ja Indianapolise vastu 20:16.

22:17
POKS
(Reuters/Scanpix)
22:06
21:50

Teise poolaja alguses viigistas Colts seisu 10:10-le, mäng jätkub.

21:33

Margus Hunt ja Indianapolis Colts mängivad NFLis tiitlikaitsja Philadelphia Eaglesi vastu. Eagles võitis poolaja 10:7, kuid Hunt on oma kaitsetöö eest saanud kõvasti kiita.

21:24
VEHKLEMINE
Irina Embrich on 38-aastaselt jätkuvalt heas vormis. (Jörgen Norkroos)
20:54
20:12
TENNIS
19:54
Liliu on mängus tagasi ja skoorib jälle. (Stanislav Moškov)
19:25
West Hami väravavaht Lukasz Fabianski tõrjus kõik Chelsea pealelöögid. (Reuters/Scanpix)