Spordivaria

Seksisõltuvusega võidelnud Woodsi imelise naasmise taga peitub salapärane kaunitar (1)

Ohtuleht.ee, 24. september 2018 16:15
Tiger Woods ja Erica Herman.Foto: AFP/Scanpix
Käimasoleva sajandi suurimate sportlaste hulka kuuluv Tiger Woods võitis viieaastase pausi järel taas PGA Touri etapi. 42aastane golfaril aitas tagasi tippu jõuda meedia jaoks pigem salapärane sõbratar Erica Herman.

Woodsi karjääri on saatnud palju probleeme tervise ja eraeluga. Selja-, põlve- ja küünarnukioperatsioonide kõrval pistis miljonär rinda ka seksisõltuvusega. 2009. ja 2010. aastal ilmus meedia vahendusel avalikkuse ette 121 naist, kes väitsid, et Woods on oma abikaasat nendega petnud. Lõpuks Woods ja Elin Nordegren lahutasid.

Tiger Woods võitis üle aastate taas PGA Touri etapi. Foto: AFP/Scanpix

Hiljem on Woods olnud suhtes maailmakuulsa mäesuusataja Lindsey Vonniga, fitnessimodelli Laci Kay Somersiga ja stilisti Kristin Smithiga.

Kui kõigi seniste suhetega on kaasas käinud suurem või väiksem glamuur, siis alates eelmise aasta oktoobrist on Woodsi nähtud koos Erica Hermanniga, kes ei olnud varem avalikkuse jaoks tuntud. Küll aga kirjutab USA kõmumeedia, et just Hermann tõi golfari ellu tasakaalu. Paar saab hästi läbi ka Woodsi ja Nordegreni lastega ning naine toetab meest kõigil võistlustel.

Eldrick Tont „Tiger“ Woods

42aastane

Sündinud Californias

Abielus Elin Nordegreniga aastatel 2004-2010

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee