Dejan Djermanovic lõi Paide mõlemad väravad.Foto: Facebook / Paide linnameeskond
25. september 2018, 21:59

Täiendatud kell 21.59

Sloveen Djermanovic päästis Paide esiliigameeskonna käest

Evald Tipneri karikavõistluste kaheksandikfinaalis madistas täna lisaks Levadiale ja Florale veel kuus meeskonda. Paide ja Narva Trans kaitsesid meistriliiga au edukalt.

Paide oli esiliiga B-tasandi liidri TJK Legioni vastu raskustes, kuid suutis tänu sloveenist leegionäri Dejan Djermanovici 90. minuti väravale võita 2:1. Seejuures läks Legion avapoolajal üleminutil Rejal Alijevi tabamusest juhtima, kuid 48. minutil Djermanovic viigistas. Paide väravat kaitses tavaolukorras väljakul mängiv Märten Pajunurm.

Trans sai hoopis kergema õhtu, kodustaadionil alistati Eduard Golovljovi kübaratriki toel Jõgeva Noorus-96 tulemusega 8:0.

Kaheksa parema sekka jõudis ka JK Tabasalu, kes nüpeldas Tallinna Zeniti 6:1.