Derby County rõõmustamas. Foto: Imago Sport/Scanpix
26. september 2018, 09:21

Mourinho: teadsin, et kui löögijärjekord Jonesini jõuab, on meil probleem.

KRAHH! Manchester United kaotas pika penaltiseeria järel esiliigaklubile ning langes karikasarjas konkurentsist (1)

Eile õhtul mängiti Inglismaa liigakarikavõistlustel kolmanda ringi kohtumisi. Suurima üllatuse sepistas Mart Poomi pikaaegne koduklubi Derby County, kes alistas võõrsil penaltiseeria järel Manchester Unitedi. Kohtumine algas Old Traffordil mänginud Unitedi jaoks edukalt ning juba kolmandal minutil viis Juan Mata meeskonna juhtima. Selline seis püsis tablool pikalt. Olukord muutus teise poolaja keskel - 59. minutil viigistas Harry Wilson suurepärase karistuslöögi abil seisu 1:1 ning kaheksa minutit hiljem teenis Unitedi väravavaht Sergio Romero punase kaardi.  Viis minutit enne normaalaja lõppu tõi Jack Marriotti tabamus Derby County üllatuse lävele. Marouane Fellainil olid aga teised plaanid, tema viimase minuti pealöök viis kohtumise penaltiteni. Metsikus seerias löödi sisse 15 esimest lööki, esimeseks ja (otsustavaks) eksijaks oli Unitedi keskkaitsja Phil Jones, kelle soorituse Derby väravavaht Scott Carson tõrjus. Nii pääsesidki järgmisesse ringi London
Kohtumised. Foto: Kuvatõmmis