Anett KontaveitFoto: AFP/Scanpix
26. september 2018, 15:07

Anett Kontaveit jõudis Hiinas veerandfinaali (7)

Anett Kontaveit jätkas Hiinas Wuhanis peetavat tenniseturniir edukalt, alistades kolmandas ringis kohaliku mängija Shuai Zhangi 6:4, 4:6, 6:1.

Kahe esimese seti jooksul kulges mäng kui ameerika mägedel. Teatud lühikese perioodi jooksul domineeris üks, siis teine. Zhang oli veidi teravam ja riskis rohkem, kuid ka eksis rohkem. Kolmandas setis aga suutis Kontaveit kallutada enamiku otsustavatest punktidest enda kasuks ja see otsustaski.

Ta asus setti kohe juhtima 2:0, seejärel võitis ka Zhang geimi. Ent uuesti kuulus kaks geimi järjest eestlannale. Järgnes pikk võitlus kuuendas geimis, kuid Kontaveit ei murdunud oma servil ja asus 5:1 juhtima. Sellega oli mäng tehtud.

Veerandfinaalis kohtub Kontaveit täna õhtul peetava Garbine Muguruza (Hispaania) ja Katerina Siniakova (Tšehhi) vahelise kohtumise võitjaga.