Nõutud Barcelona mängijad. Foto: OSCAR DEL POZO/AFP
26. september 2018, 22:49

VIDEO | TOHOH! Barcelona sai Hispaania liiga kehvikult lüüa ja kaotas taas punkte

Hispaania jalgpalli kõrgliiga kuuendas voorus sepistas suurüllatuse Leganes, kes alistas koduplatsil 2:1 Barcelona.

Külaliste jaoks algas kohtumine hästi, kui juba 12. minutil kombineerisid Lionel Messi ja Philippe Coutinho iluvärava. Barcelona 1:0 eduseisul avapoolaeg ka lõppes.

Riietusruumidest naasid aga üliedukalt koduperemehed. Alustuseks viigistas Nabil El Zhar 52. minutil mänguseisu, vaid mõni hetk hiljem (68 sekundit) viis Oscar Leganese juhtima. Teises väravas oli oluline roll Barcelona kogenud keskkaitsjal Gerard Piquel, kes palli lihtsalt vastasele suunas.

Valitsev meister ei suutnudki mängu muutust tuua ning nõnda sai Leganes kirja hooaja esimese võidu. Enne tänast oldi vaid ühe punktiga liigas viimasel kohal, nüüd tõusti hoobilt kaks kohta üles. Mulle lõpetati hooaeg 17. kohal, millega säilitati viimasena koht kõrgliigas.

Barcelona jäi teist vooru järjest võiduta ning teenis hooaja esimese kaotuse Pühapäeval viigistati koduväljakul Gironaga. Selle vaatamata püsitakse 13 punktiga vähemalt praegu liidrikohal. Tõsi, Madridi klubidel Realil (13 silma) ja Atleticol (11) on veel mäng varuks.