Madridi Reali äärekaitsja Marcelo pärast kohtumise lõppu.Foto: AP/Scanpix
27. september 2018, 09:36

VIDEO | Madridi Real lasi endale avapoolajal kolm väravat lüüa ning luhtas suurepärase võimaluse liidriks tõusta

Eilne õhtu oli Hispaania jalgpalli kõrgliigas üsnagi erakordne. Kaotasid nii Barcelona kui ka Madridi Real. Kui Barcelona alistus tabeli lõpuosas paiknevale Leganesile, siis Madridi Realil oli vastas vähe kõvem pähkel - võiduga tabelis neljandaks tõusnud Sevilla. Koduplatsil pallinud Sevilla ei jätnud midagi juhuse hooleks ning lõi juba avapoolajal kolm väravat - portugallane Andre Silva skooris 17. ja 21. minutil, prantslane Wissam Ben Yedder lisas 39. minutil veel ühe. 3:0 tulemusega kohtumine lõppeski ning Madridi Real teenis Hispaania kõrgliigas tänavuse hooaja esimese kaotuse.

abeli esiotsas troonib endiselt Barcelona, kes on kuue mänguga kogunud 13 punkti, sama palju punkte on ka Madridi Realil. Järgnevad Madridi Atletico (11), Sevilla, Alaves ja Espanyol (kõik 10).