Kalju väravamasin Liliu.Foto: Martin Ahven
29. september 2018, 17:53

Kalju ja Levadia jätkasid kindlate võitudega

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel said favoriidid kindlad võidud: Levadia oli 4:1 üle Paidest, Nõmme Kalju alistas 4:0 Viljandi Tuleviku.

Levadia tegi Paides sotid selgeks juba avapoolajal, sest 37. minutiks oldi Muamer Svraka, Aime Gando Biala ja Mark Oliver Roosnupu tabamustest 3:0 ees. 81. minutil lõi Maksim Podholjuzin neljanda värava. Päris mängu lõpuhetkedel lõi kodumeeskonna auvärava Kristofer Piht.

Siiski ei saa Levadia päevaga päris rahule jääda, sest üks nende võtmemängijatest Juri Tkatšuk teenis kaks kollast kaarti ja teda ootab nüüd mängukeeld.

Kalju näitas Hiiul veelgi särtsakamat algust, sest Viljandi vastu juhti juba viiendaks minutiks 2:0. Ülikiiresti tegi skoori Liliu, peagi lõi omavärava Kristjan Kask. Teisel poolajal olid täpsed Nikolai Mašitšev ja Marko Brtan.