Vormel 1

Hamilton tiimikorraldusest: see on väga ebamugav olukord  (1)

Toimetas Mart Treial, 30. september 2018 18:49
Lewis Hamilton (vasakul) ja Valtteri Bottas saavutasid Sotšis kaksikvõidu, ent soomlaselt kästi britt endast sõidu keskel mööda lasta.Foto: Reuters/Scanpix
Vormel 1 Sotši GP tänu tiimikorraldusele võitnud britt Lewis Hamilton (Mercedes) sõnas võidusõidu järel, et see polnud tema soov.

Nimelt käskis tiim soomlasel Valtteri Bottasel sõidu keskel oma liidrikoht meeskonnakaaslasele Hamiltonile loovutada, et punktivahe Sebastian Vetteliga (Ferrari) käriseks veelgi enam briti kasuks (nüüd 50 punkti).

"See oli ilmselgelt tiimi käsk," lausus Hamilton. "Mõistagi eelnesid võidusõidule arutelud, mis olukorrad võivad sõidu käigus tekkida. Ütlesin Valtterile, et mina seda ei palunud. Tiim tundis, et nii on õige. See on väga ebamugav olukord, kus olla."

"Temast möödumine ei tekitanud head tunnet. Ja mul polnud aimugi, mida meeskond sõidu lõppfaasiks plaanis. Ootasin uudiseid või muud sellist, kuid teadsin, et tiim tahab, et asjad jääksid nii kuni lõpuni."

Kvalifikatsiooni võitnud ja stardist hästi minema saanud Bottasele asi mõistagi ei meeldinud, kuid ta mõistab tiimi soovi.

Samal teemal

06.10.2018
Hamilton säras kvalifikatsioonis, Vettel põrus täielikult
01.10.2018
Vettel võitlusest Hamiltoniga: ma ei tahtnud olla tõeline s***pea
01.10.2018
Räikköneni soovitus Bottasele: võta paar õlut!
01.10.2018
NII SEE JUHTUS | Sport 30.09: Hunt ja Colts langesid lisaajal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee