Kristian KullamäeFoto: Alar Truu
30. september 2018, 19:41

Kullamäe viskas 18 punkti, kuid meeskond kaotas lisaajal

Kahe Eesti korvpalluriga mehitatud Baunachi Young Pikes kaotas Saksamaa esiliigas lisaajal 82:94 Rostocki Seawolvesile.

Young Pikes juhtis 24 sekundit enne normaalaja lõppu võõras saalis 76:73, kuid Martin Bogdanovi tabav kolmepunktivise tõi seitse sekundit enne sireeni tabloole viigi. Lisaajal pani kodumeeskond asjad konkreetselt paika.

Kaotajate resultatiivseim oli Kristian Kullamäe, kes viskas 21 minutiga 18 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 4/9). Lisaks võttis ta neli lauapalli, andis kaks korvisöötu, kuid tegi neljanda veerandaja lõpus viienda vea ega saanud meeskonda lisaajal aidata.

Ligi 17 minutit mänginud Henri Drell tõi Young Pikes'ile seitse punkti (kahesed 1/4, kolmesed 1/7), noppis kaks lauapalli, tegi kaks vaheltlõiget ja andis kaks korvisöötu.