Ivan Almeida palliga. Foto: Teet Malsroos
1. oktoober 2018, 20:48

Kalev/Cramo lätlastele võimalust ei jätnud, Almeida põrutas ühe veerandajaga üle 20 silma

BC Kalev/Cramo teenis Eesti-Läti korvpalliliigas teise võidu, kodusaalis alistati kindlalt 97:57 Liepaja meeskond.

Kohtumine algas väga hoogsalt, nelja ja poole minutiga olid meeskonnad kahe peale visanud juba 39 punkti, Cramo 20, Liepaja 19. Võõrustajad ei võtnudki esialgu jalga gaasipedaalilt ning võitsid avaveerandi koguni 38:28. Sealjuures oli Ivan Almeida arvel sel hetkel juba 21 silma.

Teise neljandiku võitis Cramo 20:9 ning sellega oli mäng tehtud. Teine poolaeg kujunes koduperemeestel tulemuse vormistamiseks, suurema osa neljandast veerandajast (Cramo lasi visata vaid kuus punkti) mängis Liepaja leegionärideta ning võimaluse said noored poisid.

Võitjate poolelt oli resultatiivseim Almeida, kelle arvele kogunes 27 punkti. Kahekohalise punktisumma kogusid veel Landen Lucas, Branko Mirkovic (mõlemad 13), Janari Jõesaar (11) ja Reggie Lynch (11). Mänguaega teenisid kõik 12 mängijat, ainsana ei saanud kätt valgeks Madis Soodla.

Cramol on nüüd kahest mängust kirja kaks võitu. Eile TalTechile alla jäänud Liepaja pole võiduarvet avanud.