Paulo Dybala rõõmustab värava üle.Foto: EMPICS Sport / Scanpix
Meistrite liiga
2. oktoober 2018, 21:47

Ronaldot polnud vajagi, Dybala lõi kübaratriki (1)

Jalgpalli Meistrite liiga tänastes "varajastes" mängudes alistas Torino Juventus kodus Berni Young Boysi 3:0 ja Manchester City võõrsil Hoffenheimi 2:1.

Juventusel ei saanud avavoorus teenitud punase kaardi tõttu teha kaasa liider Cristiano Ronaldo, kuid tema asemel tõusis staariks kübaratriki teinud Paulo Dybala (väravad 5., 33. ja 69. minutil). H-grupis on Juventusel nüüd kaks võitu ja Young Boysil kaks kaotust, täna mängivad veel Manchester United - Valencia.

Torinos püüti fotokaameraga tribüünilt kinni ka Ronaldo:

F-grupis algas Saksamaal peetud mäng Cityle šokiga, sest Ishak Belfodil viis võõrustajad juba 44. sekundil juhtima. 8. minutil seadis Sergio Agüero siiski tasakaalu jalule ning võiduvärava lõi 87. minutil David Silva.

Avavoorus Lyonile kaotanud City sai esimesed 3 punkti, Hoffenheim jätkab 1 punkti peal. Kell 22 alustavad Lyon - Donetski Šahtar.