Spordivaria

Hullumeelset ultratriatloni läbiv Rait Ratasepp kosis võistluse ajal naise (7)

LISA KOMMENTAAR

3. oktoober 2018 15:41
3. oktoober 2018 12:47
aga väga kena ju -oleks selliseid asju meil aina rohkem tulemas -olgu siis kasvõi 6-last
tagasihoidlikumalt! 3. oktoober 2018 12:06
Mis kosimine, kui titt on ammu puusale tulistatud! Ei midagi üllatavat peale selle, et ei ole enam kooselule palumist ega ka mitte eriti sünnis nähtusega priisata---kõik näevad, et teki all on juba koos käidud ja elu on juba ammu "koos"!
Kriitik 3. oktoober 2018 13:37
Miks sa virised? Kõik sinu siinne loetelu on vaid üks paras eeldus. Ma ei väida, et sinu väited oleks valed, aga kuidas sa tead, et need on 100% tõesed? Kuidas sa tead, et nad tõesti elavad koos - kas elad koos nendega? Kuidas sa tead, et see on nende laps? Kas sa oled näinud tulemusi, mis tunnistavad neid just selle lapse vanemateks? Kuidas sa tead, et nad koos teki all on käinud? Lapse olemasolu ei ole veel selle tõestuseks.
Mees tegi naisele abielu ettepaneku, mis minu eelduste kohaselt ei tohiks ega peaks sind mitte kuidagi puudutama, aga ikka sa ajad oma joru suust välja, mitte ei saa vaiki ega rahul olla.
to kriitik 3. oktoober 2018 14:44
mis see sinu probleem on?
Kriitik 3. oktoober 2018 15:05
Ja mis see sinu probleem on?
Aga olgu, ma olen mõistvam kui sina ja seletan selle asja sulle lahti.
Kuna see sündmus pakkus mulle huvi, siis lugesin seda uudist. Minu arvates väga meeldiv sündmus. Laias laastus jätab see mind ükskõikseks, aga inimlikust seisukohast positiivne sündmus. Mõistan, et kõigi jaoks ei peagi see meeldiv olema. Kuid ma ei mõista seda, et miks peab lugema uudist, mis teda ei huvita ning miks ta peab kellegi õnne kritiseerima? Seetõttu mind häiris selline kritiseerimine ning sekkusin oma kommentaariga. Ehk, kui ma ei sekkuks mind häirivatesse asjadesse (sündmuse halvustamine, bussis trügimine, laste kiusamine, varastamine jne) ning jääksin iga sündmuse puhul ükskõikseks, siis annaksin ma nagu nõusoleku selliste halbade asjade juhtumiseks.
Eino Taruk 3. oktoober 2018 14:45
Trendivärk, muud ei midagi.