Neymar lõi kübaratriki! Foto: ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP
3. oktoober 2018, 21:54

VIDEO | PSG kostitas külalisi Serbiast kena pakiga, Neymar säras kübaratrikiga

Jalgpalli Meistrite liiga õhtu alustuseks peeti kaks matši. Võimsa esituse tegi PSG, kes alistas koduväljakul 6:1 Belgaradi Crvena zvezda.

Pariisi suurklubi hakkas paugutama avapoolaja keskel. Otsa tegi lahti Neymar, kes oli täpne nii 20. kui ka 22. minutil. Enne puhkepausile minekut said jala valgeks veel Edinson Cavani ja Angel di Maria.

70. minutil kasvatas PSG edu 5:0 peale Kylian Mbappe. Mõni hetk hiljem ilmus päikesekiir ka Serbia klubi päeva, Crvena zvezda auvärava lõi Marko Marin. Lõppseisu ja enda jaoks kübaratriki vormistas 80. minutil hiilgava karistuslöögiga Neymar.

C-grupis mängiv PSG sai kaotuse kõrvale kirja esimese võidu. Crvena zvezda on kahest mängust teeninud punkti.

Samal ajal peetud kohtumises sai magusa võidu Schalke, kes alistas võõral väljakul 1:0 Moskva Lokomotivi. Mängu ainuke värav sündis 88. minutil, kui Saksamaa klubi aitas võidule 20aastane jänki Weston McKennie.

Schalke teenis viigi kõrvale võidu. Lokomotiv on kahe vooru järel nulli peal.