Robert Rooba (valges). Foto: Reuters/Scanpix
Jäähoki
4. oktoober 2018, 20:59

DEJA VU! Robert Rooba skooris taas, kuid JYPi see kaotusest ei päästnud

Eesti jäähokikoondise liider Robert Rooba viskas oma tänavuse hooaja kolmanda liigavärava, kuid sellest ei piisanud, sest tema tööandja Jyväskylä JYP pidi võõral jääl tunnistama Rauma Lukko 4:3 paremust.

JYP asus kohtumist juba kolmandal minutil juhtima, kuid avaperioodi järel mindi riietusruumi 1:1 viigiseisul. Ka teisel kolmandikul olid külalised need, kes esimese värava viskasid, kuid viimasele kolmandikule mindi juba vastu Lukko 4:2 eduseisus.

Kolmanda perioodi alguses vähendas Rooba JYPi kaotusseisu küll minimaalseks, kuid päris lõpu eel olid võõrustajad need, kes litri JYPi tühja väravasse saatsid ning 5:3 võidu kindlustasid.

Nii jätkus ka kurb seeria, kust JYP on igas kohtumises, kus Rooba litri väravasse saatnud, kaotuse teeninud.

JYP hoiab üheksa vooru järel üheksandat kohta, nende tänane vastane Lukko tõusis võiduga eelviimaselt kohalt 13. positsioonile.