Siim-Sander Vene. Foto: Facebook @BasquetManresa
4. oktoober 2018, 23:43

Siim-Sander Vene ladus Euroliiga klubi vastu 15 sanga (2)

Eesti parim korvpallur Siim-Sander Vene ja Manresa pidid Hispaania kõrgliiga teises mänguvoorus tunnistama Euroliigat palliva Barcelona 88:78 paremust.

Kohtumine algas Manresa jaoks raskelt ning juba avaveerandi lõpuks olid nad kahekohalises kaotusseisus (11:21). Teisel veerandajal vahe enam ei kärisenud ning poolajale mingi Barcelona 47:37 eduseisus.

Kolmandal veerandajal vedasid Manresa varumehed klubi tagasi mängu ning viimasele vaatusele mindi vastu Barcelona 60:59 eduseisus.

Siis lükkasid nimekamad vastased aga järgmise käigu sisse. Neljanda veerandaja alguses tegi Barcelona aga 13:2 spurdi ning lõpusireeni kõlad polnud võitjas enam kahtlustki. Eestlase arvele kogunes 15 punkti.

Samad meeskonnad läksid vastamisi ka hooaja eel toimunud kontrollkohtumises ning siis olid Barcelona võidunumbrid 78:63.