Sander Puri (nr 7) tiimikaaslastega rõõmustamas. Foto: waterfordfc.ie
6. oktoober 2018, 13:01

Kolmandat mängu järjest skoorinud Sander Puri hoiab Waterfordi medalikonkurentsis

Lisaks Rauno Sappinenile on välismaal suurepärases hoos veel teinegi Eesti jalgpallur, samuti koondisekutse saanud Sander Puri.

Waterfordi poolkaitsja skooris reede õhtul Iirimaal kolmandat liigamängu järjest kui tema leivaisa alistas 3:1 Bohemiansi.

Kuigi kohtumise avavärava lõid Bohemiansi mehed, viigistas Puri juba 20. minutil mänguseisu. Neli minutit hiljem oli eestlane taas aktsioonis kui teenis oma koduklubile penalti, mis tiimikaaslaste poolt ka realiseeriti.

Briti väljaande The Sun Iirimaa portaal valis eestlase ka kohtumise parimaks mängijaks. Üldse oli tegemist eestlase neljanda tabamusega tänavusel hooajal.

Kolm vooru enne hooaja lõppu jagab Waterford Shamrockiga kolmandat kohta, kuid meeskonnad lähevad veel korra ka omavahel vastamisi.