Kuressaare sai võõral väljakul üliolulise võidu ning suurendas oma püsimajäämise võimalusi (3)

Toimetas Karl Juhkami, 6. oktoober 2018, 15:23
Kuressaare peatreener Jan Važinski.Foto: Tiina Kõrtsini
Jalgpalli Eesti kõrgliigas sai laupäeval üliolulise võidu Kuressaare meeskond, kes alistas võõral väljakul Viljandi Tuleviku 2:1.

Kuressaare sangariks tõusis Sander Laht, kes viis esmalt 30. minutil saarlased juhtima, ning kuigi mulgid suutsid kolm minutit hiljem Rainer Peipsi tabamusest mänguseisu viigistada, oli just Laht see, kes 50. minutil kohtumise lõppseisuks 2:1 tegi.

Teises laupäeva hommikupoolses kohtumises alistas Narva Trans võõral väljakul tabeli punase laterna Pärnu Vapruse 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi Dmitri Prošin mängu 72. minutil.

Laupäeva õhtupoolikul lähevad omavahel veel vastamisi Tallinna Kalev ja Tallinna Levadia ning Tartu Tammeka ning Paide Linnameeskond.