Tallinna Kalev vs Valga-Valka.Foto: Stanislav Moškov
6. oktoober 2018, 20:39

Kullamäe kommentaar!

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Tallinna Kalev/TLÜ meeskond 87:61 Valga-Valka. Rohkem Eesti tiime täna väljakul ei käinud.

Kalevi poolelt tegi särava etteaste 35aastane Janar Talts, kelle arvele kogunes 30 minutit, 17 punkti, 8 lauapalli, 2 korvisöötu ja 3 vaheltlõiget.Taylor Stafford lisas 18 ja Damarcus Harrision 15 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Timo Eichfuss 15 silmaga.

Kalevi peatreeneri Gert Kullamäe kommentaar Tallinna TV-le: "Esimene ja kolmas veerandaeg oli väga hea, aga teine ja neljas mitte. Kaitse poolelt ei saa rahule jääda lauavõitlusega: täna 14 ründelauda vastastele, esimeses kahes mängus sama asi. Rünnakul tegime palju pallikaotuseid, neist 13 juba esimesel poolajal. Kui tagamängijad nii lihtsaid pallikaotuseid teevad, siis see lööb rütmist välja.

Naudin siinset tööprotsessi, väga normaalsed tüübid on kokku saanud. Meil on varu kõvasti, mõni mees alles tuli. Kõik oleme väga hästi kokku sulandunud. On noori ja ägedaid kutte."