Alexis Sanchez tähistab võiduväravat.Foto: AP/Scanpix
6. oktoober 2018, 21:30

IMELINE TAGASITULEK! Mourinho ja United tulid välja üliraskest seisust

Manchester Unitedi jalgpalliklubi jäi Newcastle Unitedi vastu küll kiirelt 0:2 kaotusseisu, kuid teisel poolajal suudeti matš numbritega 3:2 enda kasuks pöörata.

ManU tuli mängule vastu masendava seeria pealt, sest järjepanu oldi võiduta neljas matšis. Üha tugevamalt kõlavad jutud, nagu plaaniks klubi vallandada peatreeneri Jose Mourinho.

Manchester Unitedi viis viimast matši:

• ManU vs Wolvehampton 1:1
  • ManU vs Derby County 2:2 (penaltid 7:8)
  • West Ham vs ManU 3:1
  • ManU vs Valencia 1:1
  • ManU vs Newcastle United 3:2

Tänane mäng algas kodumeeskonna jaoks masendavalt, sest Newcastle juhtis juba kümnendaks minutiks 2:0. Mitte kunagi varem polnud ManU Premier League'i mängus koduväljakul nii kiiresti kaheväravalisse kaotusseisu jäänud.

Teisel poolajal pandi sisse aga hoopis teine käik. Kõigepealt tegi skoori Juan Mata, seejärel Anthony Martial ja lõpuks tõi võidu koju Alexis Sanchez. Tšiili mees lõi värava kohtumise viimasel minutil.

Jose Mourinho. Foto: AP/Scanpix
Alexis Sanchez (paremal) ja Romelu Lukaku. Foto: AFP/Scanpix

Kui ManU saab nüüd korraks veidi kergemalt hingata, siis Newcastle on püstihädas: liigas ollakse endiselt võiduta ja kaheksa mänguga on koos vaid kaks punkti.