Cristiano Ronaldo. Foto: AFP/Scanpix
Ohtuleht.ee 7. oktoober 2018 21:58
Kui siiamaani pidi Cristiano Ronaldo tegelema vaid Kathryn Mayorga vägistamissüüdistustega, siis nüüd on naise advokaadi Leslie Stovalliga  ühendust võtnud veel teinegi naisterahvas, keda portugallane minevikus seksuaalselt ära kasutanud. 

Stovall ei soostunud meediale uue naisterahva nime avalikustada, kuid kinnitas, et kavatseb uue vahejuhtumi üksikasjad Las Vegase politseile, kes tegutseb ka Mayorga vägistamisjuhtumi uurimisega, üle anda, vahendab Daily Mail. 

Portugali koondisest eemale jäänud Ronaldo lükkas sel nädalal ümber kõik temaga seotud vägistamissüüdistused. Mehele on toetust avaldanud nii tema koduklubi Torino Juventus kui ka Portugali vutikoondis. 

Möödunud nädala reedel šokeeris Saksamaa väljaanne Der Spiegel (vuti)maailma, kui avalikustas, et ameeriklanna Kathryn Mayorga süüdistab Ronaldot vägistamises. 

Saatuslik õhtu toimus 2009. aastal ning pärast vahekorda olevat Ronaldo naisega sõlminud vaikimisvande ning maksnud ligi 350 000 dollarit. Naise advokaadid vaidlustavad just seda kokkulepet, väites, et jalgpalluri osapool survestas naisel lepingut allkirjastama.Samal teemal

Kommentaarid  (20)

naine 8. oktoober 2018 10:41
Ei mõista neid tagantjärgi ahastajaid, et "mind vägistati", kohe tuleb reageerida. Kes see tagantjärgi saabki öelda, jooksid sa ise mehele järgi ...või lubas ta sulle maad ja ilmad kokku aga pärast võttis teise naise, et nüüd sedamoodi ütled ja süüdistad.
Ronaldu hirmsad kuriteod 8. oktoober 2018 10:27
Sama mees olla ka RF pealinnas Maskvabadis vägistand paar meesterahvast, kes olid kremli ööbikid.
See on küll kuulujutt, aga sellel on jumet.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS