VIDEO | Vaata Liliu mesimagusat pommi, mis aitas Nõmme Kalju meistritiitlile tublisti lähemale!

Ohtuleht.ee, 8. oktoober 2018, 13:34
Liliu sooritamas lööki mängus Floraga. Stanislav Moškov
Eesti jalgpalliliigas kohtus liider Nõmme Kalju nädala jooksul kahe teda raevukalt jälitava meeskonnaga ja võitles mõlemal juhul välja viigi. Eile mängus FC Floraga jäädi kahel korral tagaaja ossa, aga mõlemal juhul löödi vastuvärav.

Eriti viljakaks osutus ses mängus periood 32.-35. minutini, mil võrku sahistati koguni kolmel korral! Kalju esimene värav sündis Liliu eriti ilusast kauglöögist. Seisuks 2:2 oli mängu väravalimiit ammendatud, ehkki Flora kolistas vastaste väravaraami veel mitmel korral. Vaata mängu tipphetki videost!

8. oktoober 2018, 00:01
Tõestatud: õnn soosibki tugevamaid
7. oktoober 2018, 18:24
Flora peatreener kolmest latist: see võib ju tunduda natukene ebaaus, aga jalgpall ongi selline
7. oktoober 2018, 16:53