Robert Rooba (valges).Foto: Reuters/Scanpix
9. oktoober 2018, 23:05

NII SEE JUHTUS | Sport 9.10: Rooba koduklubi on Meistrite liigas raskustes, Kangerti sõidud Astanas on sõidetud

Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Teisipäev peaks nii Eesti kui ka maailma spordimaastikul olema rahulik, aga eks elu näitab. Vähemalt jäähokisõpradel tasub siiski tähelepanelik olla, sest Eesti koondise liidri Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP läheb Meistrite liiga H-grupis võõrsil vastamisi Šveitsi tiimi Luganoga (kell 20.45). Tiitlit kaitsev JYP võib edu korral tagada pääsu 16 parema hulka, seni on neljast mängust võidetud kaks.
23:04
SPORDISÕBER

Selle teatega tõmbame tänasele otseblogile joone alla. Hüva õhtu jätku ja kohtume juba homme!

23:04
JÄÄHOKI

Kõik. JYP kaotab 0:2 ja kõik jääb viimase vooru otsustada.

22:48
JÄÄHOKI

PAHANDUS! Lugano asub 2:0 juhtima, kohtumise lõpuni jääb kuus minutit. Kui šveitslased täna võidavad, selgub H-grupi teine edasipääseja nädala aja pärast Soomes, kus JYP ja Lugano uuesti kohtuvad.

22:12
JÄÄHOKI

Kaks kolmandikku mängitud, Lugano juhib kodujääl JYPi vastu endiselt 1:0. Rooba on kokku viibinud jääl 8.36 minutit ning teinud ühe pealeviske.

Meeskondlikud pealevisked on JYPi kasuks 33:25, kuid täpsed visked omakorda 17:13 Luganole.