Jäähoki

Rooba koduklubi saatus Meistrite liigas selgub viimases voorus

Toimetas Mart Treial, 9. oktoober 2018, 23:01
Robert Rooba pildil vasakul. Reuters/Scanpix
Jäähoki Meistrite liiga tiitlikaitsja, Robert Rooba tööandja Jyväskylä JYP on tänavu alagrupiturniiril raskustes. Teisipäeval kaotati võõrsil 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) šveitslaste HC Luganole ning jäeti kõik viimase vooru otsustada.

Kohtumise mõlemad väravad viskas šveitslane Gregory Hofmann (9. ja 54. minutil), kes võitis koondisega aasta alguses MMil hõbemedali. Rooba teenis jääaega 13.32 minutit ja tegi selle ajaga kaks pealeviset.

Meeskondlik statistika (Lugano - JYP):

JYP ja Lugano kohtuvad viimases voorus omavahel Soomes. Järgmisel teisipäeval toimuva kohtumise võitja pääseb alagrupist edasi 16 tugevama sekka. Mõlemal meeskonnal on viie mänguga koos kuus punkti.

Tabeliseis:

10. september 2018, 13:02
Robert Rooba koduklubi naasis Meistrite liigas võidulainele
7. september 2018, 21:58
VIDEO | Roobata Jyväskylä sai Meistrite liigas keretäie
3. september 2018, 00:05
Robert Rooba Meistrite liigast: vastaste treeneritel on mängijaid meie vastu väga lihtne motiveerida
1. september 2018, 20:39