Võitlussport

Legendaarne Floyd Mayweather kommenteeris Nurmagomedovi käitumist (4)

Toimetas Siim Kera, 10. oktoober 2018, 12:00
Floyd Mayweather. Foto: Reuters/Scanpix
Kära nädalavahetusel toimunud vabavõitluse matši ümber ei vaibu. Nüüd ütles sõna sekka ameerika poksilegend Floyd Mayweather.

"Ma ei tea väga hästi seda tüüpi, kellega Conor McGregor kakles, aga ma tean, et ta pole ühtegi kaotust saanud," ütles ta. McGregor on kõva võitleja, kuid ta vastane hüppas ringist välja ja madistas kõrvalseisjatega.. väga ebaprofessionaalne."

Mayweather lisas, et tõenäoliselt ootab Nurmagomedovit "hullumeelne trahv". 

Mis matšijärgselt toimus? Pärast seda, kui Nurmagomedov McGregori kägistusvõttega alistas, oli McGregoril Nurmagomedovile miskit öelda. Selle peale loopis viimane oma hambakaitsed iirlase abiliste poole.

Järgmisena hüppas ta metsiku hooga ringist välja ning asus McGregori tiimikaaslase Dillion Danisega arveid õiendama. Üle piirde üritas ronida ka McGregor, kes tõmmati ringi tagasi pärast seda, kui ta Nurmagomedovi kaaskondlasele äsas. Segaduse käigus lõi üks Nurmagomedovi seltsiline iirlast selja tagant.

4 KOMMENTAARI

e
ep 10. oktoober 2018, 22:41
Moslemip*** kallal on õigus ilkuda. Hoiame omade poolt
l
lugeja 10. oktoober 2018, 13:45
Kui rääkida ebaprofessionaalsusest, siis pole võrdset kaotajale McGregorile, kes on kogu oma karjääri jooksul ainult väga ebaprofessionaalselt käitunu...
(loe edasi)
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee