Jalgpall

Las Vegase politsei ootab Ronaldot ülekuulamisele (1)

Ohtuleht.ee, 10. oktoober 2018, 16:21
Cristiano Ronaldo ja Kathryn Mayorga sattusid 2009. aastal koos fotole. Samal õhtul toimus ka väidetav vägistamine. Foto: AP/Scanpix
Jalgpalliajaloo kõige suuremate sportlaste sekka kuuluv Cristiano Ronaldo pole viimasel ajal saanud vaid treenimisele ja mängimisele keskenduda, sest peab tõrjuma ameeriklanna Kathryn Mayorga vägistamissüüdistusi.

Kuritöö olevat toimunud 2009. aastal Las Vegases. Sealne politsei uuris asja, kuid hiljem toimik suleti, sest Mayorga ja Ronaldo sõlmisid väidetavalt kohtuvälise kokkuleppe. Nüüd aastaid hiljem otsustas naine, et soovib asja siiski avalikkuse ette tuua ning ka Las Vegase politsei avas taas uurimistoimiku. Ronaldo on avalikult kõiki süüdistusi eitanud.

Nüüd ütles Las Vegase politseijaoskonna kõneisik Portugali meediale, et ootavad Ronaldot esimesel võimalusel ülekuulamisele. "Raske öelda, millal see juhtub, sest kahtlusalune viibib teises riigis. Samas on täiesti kindel, et ühel hetkel peab see toimima, sest teda süüdistatakse kuriteo toimepanekus," öeldi jaoskonnast.

Samal teemal

9. oktoober 2018, 00:10
SUUR ÜLEVAADE! Ronaldo vägistamissüüdistused ei rauge. Mis saatuslikul ööl juhtus?
8. oktoober 2018, 20:53
Ronaldo ema ja õde teatasid, mida nad vägistamissüüdistustest arvavad
8. oktoober 2018, 11:15
JUBA NELI! Ronaldo vägistamissüüdistusi tuleb kui seeni pärast vihma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee