Kalev vs Latvijas UniversitateFoto: Tiina Kõrtsini
10. oktoober 2018, 20:47

Eesti-Läti korvpalliliigas käisid väljakul kolm Eesti korvpalliklubi. Kalev/Cramo sai 94:69 jagu Latvijas Universitatest, Tartu Ülikooli alistas 79:68 TalTechi.

Kalevlastel ei tekkinud kodusaalis lätlastega suuri probleeme ja Eesti meister jätkab nelja matši järel täiseduga. Täna kerkis suurimaks skooritegijaks Kristjan Kitsing, kes tõi 16 punkti. Mänguaega jagus kõigile 11 mehele, viimasel veerandil sai oma minutid kätte ka Madis Soodla.

Tartus alustasid paremini külalised, kes läksid 10 minutiga 23:13 juhtima. Seejärel hakkas kodumeeskond väikeste sammudega mängu tagasi tulema. Lõpuks võideti viimane veerand seisuga 17:7, kogu matš 79:68.

Võitjate resultatiivseim oli 23 punkti kogunud Kregor Hermet, Arnas Velicka lisas 20 punkti ja 8 korvisöötu. TalTechi parim oli Oliver Metsalu 13 punktiga. Gregor Arbet rassis väljakul 33 minutit ja viskas 7 punkti.