Eesti - SoomeFoto: Robin Roots
13. oktoober 2018, 00:52

NII SEE JUHTUS | Sport 12.10: KATKINE PLAAT! Eesti kaotas 0:1, Ratasepp jõudis finišisse (3)

Eesti jalgpallikoondis jätkas UEFA Rahvuste liigas oma nukrat seeriat, kaotades kolmandat kohtumist järjest 0:1. Siiski oli päevas ka veidi positiivsust, sest ultratriatleer Rait Ratasepp lõpetas täna Kanaari saartel oma hullumeelse 20päevase katsumuse. Need ja kõik muud põnevad spordiuudised nagu ikka Õhtulehe päevaülevaates!

23:37

Ats Purjel oli kahe meetri pealt väga hea võimalus, kuid pall takerdub Soome kaitsjatesse. Oijah

23:36

Pukkile mängiti ülihea läbisööt ning kuigi ründaja jäi veidi terava nurga alla leidis soomlane Aksalu ja esiposti vahelt selle prao, kust nahkkera võrku sokutada.

23:34

SOOME SAI OMA TAHTMISE. 90+1. MINUTIL TEEMU PUKKI

23:33

Sparv pääseb löögile, kuid Aksalu püüab. Eesti on surve alla jäänud!

23:32

Remark - kaptenipael anti edasi Mihkel Aksalule.

Ja 89. minutil olid soomlased taas väga lähedal väravale.

23:31

Eesti teeb oma viimase vahetuse, Konstantin Vassiljevi asemel tuleb platsile Marek Kaljumäe.

23:30

87. minutil oli Mihkel Aksalu see, kes Eesti halvimast päästis, tõrjudes Kamara löögi. SUPERTÕRJE!

23:28

8087 pealtvaatajat on täna Lillekülas.... neist vähemalt 3000 (kui mitte rohkem) on paraku soomlased.

23:26

Kaheksa minutit, pluss kohtuniku antud üleminutid mängu lõpuni.

23:22

Kostja proovib 78. minutil kauge karistuslöögiga vastaste väravavahti üllatada, kuid soomlaste kollkipper oli valmis!

23:14

70. minutil saab soomlaste keskkaitsja Arajuuri kollase kaardi. Ütleme nii, et mõni nõrgema närviga õigusemõistja oleks näidanud ka punast...

Ja Rauno Sappinen tuleb väljakult ära, Ats Purje tema asemel!

23:11

Tundub, et kõik on siiski korras. Aga see oli väga hirmus hetk, kui mängija sisuliselt niisama platsile pikali vajub.

23:11

67. minutil kukub Rauno Sappinen vastaste kastis näiliselt mitte millegi peale pikali ning on väga väga vaevaline püsti tõusma.

23:08

Kuigi kunagi ei taha liiga vara inimesi kiitma hakata, siis Nikita Baranov on näidanud täna väga head mängu. Metsa ja Klavani puudumisel on ta kindlalt meie kaitseliini juhtinud ning korduvalt ka viimase mehena Eestit halvimast päästnud.

23:04

Vahetab ka Soome, Pyry Soiri asemel tuleb platsile Petter Forsell.

23:03

Eesti koondis teeb kohtumise esimese vahetuse, 60. minutil tuleb Sergei Zenjovi asemel väljakul Siim Luts.