Mängu 15:0 spurdiga alustanud Pärnu surus Liepaja põlvili (3)

Toimetas Ats Kuldkepp, 13. oktoober 2018, 18:14
Saimon Sutt (palliga) viskas 17 punkti. Stanislav Moškov
Pärnu Sadam alistas Eesti-Läti korvpalliliigas võõrsil Liepaja 93:62 ja sai kahe kaotuse kõrvale teise võidu.

Pärnu alustas mängu 15:0 spurdiga ja esimene veerandaeg võideti 25:11. Poolajaks jõudis Liepaja 10 punkti peale, aga kolmandal perioodil suurendas Pärnu vahe 21 punkti peale (69:48).

Lauapallides koguni 55:22 peale jäänud pärnakate resultatiivseim oli 20 punktiga Drew Urquhart, Saimon Sutt lisas 17 silma. Pärnu eest esimese kohtumise pidanud ameeriklasest mängujuhi Henri Wade-Chatmani arvele jäi 27 minutiga 11 punkti ja 3 resultatiivset söötu. Liepaja kasuks viskas Justin Johnson 19 punkti.

Liepaja sai ühe võidu kõrvale kolmanda kaotuse.

11. oktoober 2018, 10:52
Pärnu korvpallimeeskond palkas Hispaania esiliigast mängujuhi
10. oktoober 2018, 14:05
AJAKIRI BASKETBALL | Heiko Rannula: olen treenerina kordades enesekindlam kui mängijana
9. oktoober 2018, 12:01