Rapla peatreener Aivar Kuusmaa.Foto: Stanislav Moshkov
13. oktoober 2018, 19:04

Rapla sai kodusaalis raske, aga vajaliku võidu (1)

Korvpalli Eesti-Läti liigas alistas Rapla Avis Utilitas kodusaalis Valmiera 100:88. Poolaja võitis Rapla 50:47.

Rapla hoidis viimasel perioodil initsiatiivi, aga kolm minutit enne lõppu jõudis Valmiera tänu tabavatele kaugvisetele 86:86 viigiseisuni. Rapla tegi kiirrünnakutega uuesti vahe sisse ja Rain Veidemani viimaste sekundite pealtpanek tõi tabloole kolmekohalise punktiarvu.

Väljakult viskeid 16st 10 tabanud Veideman kerkiski 26 punktiga Rapla resultatiivseimaks. Hunter Mickelson lisas 23 punkti, äsja klubiga liitunud Ronald Delph viskas 21 minutiga 20 silma. Valmiera kasuks tõi Edmunds Elksnis 22 punkti.

Rapla sai kahe kaotuse kõrvale teise võidu, sama seis on ka Valmieral.

Läti tippklubide heitluses oli Ventspils võõrsil 90:89 üle Riia VEFist. Ventspils on viiest mängust võitnud neli, VEF kolmest kohtumisest kaks. Ainsana pole kaotusekibedust tundud Kalev/Cramo, kellel on neli võitu.