Virgil van Dijk.Foto: Reuters/Scanpix
13. oktoober 2018, 23:37

RAHVUSTE LIIGA | Holland lõi Saksamaa nurka, Gibraltar tegi ajalugu (3)

UEFA Rahvuste liigas alistas Holland tänases ainsas A-liiga kohtumises kodus 3:0 Saksamaa. 1. grupis mängiva Hollandi viis 30. minutil juhtima Virgil van Dijk, 87. minutil tegi skoori Memphis Depay ja 90+3. minutil oli täpne Georginio Wijnaldum.

1. grupi tabeliseis kahe vooru järel: Prantsusmaa 4, Holland 3, Saksamaa 1.

B-liiga 1. grupis alistas Tšehhi võõrsil Slovakkia 2:1. Michael Krmencik viis tšehhid 52. minutil juhtima, aga 62. minutil suutis Marek Hamšik viigistada. Tšehhi võiduvärava lõi 76. minutil Patrik Schick.

1. grupi tabeliseis kahe vooru järel: Ukraina 6, Tšehhi 3, Slovakkia 0.

4. grupis tegid Iirimaa ja Taani Dublinis 0:0 viigi.

4. grupi tabeliseis kahe vooru järel: Taani 4, Wales 3, Iirimaa 1.

C-liiga 3. grupis oli Norra kodus 1:0 üle Sloveeniast. Mängu ainsa värava lõi avapoolaja viiendal üleminutil Ole Selnäs. Bulgaaria võitis kodus 2:1 Küprost ja on võitnud kõik kolm kohtumist.

3. grupi tabeliseis kolme vooru järel: Bulgaaria 9, Norra 6, Küpros 3, Sloveenia 0.

D-liiga 1. grupis ei saa kuidagi jalgu alla Läti, täna viigistati kodus 1:1 Kasahstaniga. Kolme vooruga on teenitud vaid kaks punkti. Gruusia alistas kodus 3:0 Andorra ja jätkab täiseduga.

1. grupi tabeliseis kolme vooru järel: Gruusia 9, Läti 2, Kasahstan 2, Andorra 2.

4. grupis sai ajaloolise võidu Gibraltar, võõrsil alistati Armeenia 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi 51. minutil penaltist Joseph Luis Chipolina. Neli ja pool aastat UEFA liige olnud Gibraltari jaoks oli see esimene võit ametlikes mängudes. Teises kohtumises võitis Makedoonia kodus 4:1 Liechtensteini.

4. grupi tabeliseis kolme vooru järel: Makedoonia 9, Liechtenstein 3, Armeenia 3, Gibraltar 3.