Chavaughn Lewis.Foto: vtb-league.com
14. oktoober 2018, 16:54

VIDEO | Südi partii teinud Kalev/Cramo ei jäänud Himki vastu häbisse

Tänavust ühisliiga hooaega võiduga alustanud Kalev/Cramo pidas oma hooaja teises kohtumises vinge lahingu Moskva oblasti Himkiga, kuid pidi lõpuks ikkagi rahakama vastase 73:80 paremust tunnistama.

Kalevlased suutsid Venemaa suurklubiga sammu pidada esimesed viis minutit, kuni seisuni 7:9. Pärast seda ei kukkunud mitu rünnakut järjest enam meie meeste visked ning avaveerandi lõpuks oligi kümnepunktiline (12:22) kaotusseis tõsiasi.

Teisel veerandajal suutis Kalev vahe viie punkti peale võidelda, kuid vastaste kaks tabavat viset teise veerandi lõpu eel tähendasid, et Himki pääses poolajapausile ikkagi 37:27 eduseisus.

Kolmandal veerandajal suutis Cramo vastastega sammu pidada ning viimasele vaatusele mindi vastu Himki 54:45 eduseisus. 1.39 enne lõppu jõudsid kalevlased Himkist kõigest nelja silma kaugusele (70:74), kuid lõpusireeni kõlades olid tablool ikkagi kodumeeskonna 80:73 võidunumbrid.

Kalevlaste resultatiivseim oli 14 punkti toonud Branko Mirkovic, kahekohalise arvu punktideni jõudsid veel Maksim Salaš (13), Chavaughn Lewis (13) ja Landen Lucas (10). Himki parim oli traditsiooniliselt Aleksei Šved 23 silmaga.