Pärnu Sadama peatreener Heiko RannulaFoto: Stanislav Moškov
14. oktoober 2018, 20:06

Pärnu Sadamal teiseks päevaks enam püssirohtu ei jätkunud

Laupäeval Eesti-Läti korvpalliliigas Liepaja meeskonnast kindlalt üle olnud Pärnu Sadamal teiseks nädalavahetuse kohtumiseks enam püssirohtu ei jätkunud, kaotades Läti Ülikoolile 70:75.

Kui Liepaja vastu otsustati kohtumise saatus sisuliselt avaveerandiga, mil Pärnu tegi 15:0 spurdi, siis tänasele kaotusmängule pandi samamoodi alus esimesel veerandajal, pärast mida leiti ennast 11:18 kaotusseisust.

Seitsmepunktilises kaotusseisus (33:40) mindi ka poolajapausile. Viimast veerandaega alustati Pärnu 51:56 kaotusseisus ning kuigi 37 sekundit enne kohtumise lõppu õnnestus pärnakatel vahe ka minimaalseks saada (70:71) kuulus kohtumise lõpp ikkagi lätlastele.

Sadama resultatiivseim oli nende värske täiendus Henri Wade-Chatman, kes tõi 22 punkti. Kahekohalise arvu punkte tõid ka Arkadi Mkrtõtšjan (16) ning Mihkel Kirves (10 + 13lp). Lätlaste parim oli Linards Jaunzems 22 punktiga.

Pärnul on nüüd Eesti-Läti liigas kaks võitu ning kolm kaotust, Läti ülikoolile oli see hooaja esimeseks võiduks.